O nas

Poznaj naszą historię

Przedszkole „Słoneczny Domek”  istnieje od 2006 roku. Jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat z rodzinną przyjazną atmosferą. Pierwsze nasze przedszkola zostały utworzone na terenie dzielnicy Białołęka w wolnostojących domach z własnym ogrodem przy ul. Skarbka z Gór. Idąc w ślad za potrzebami rodziców utworzyliśmy dwie kolejne placówki przy ul. Modlińskiej, również na terenie dzielnicy Białołęka. Jedno z przedszkoli znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Henrykowskiego.
Do dyspozycji dzieci przygotowane zostały przestronne, słoneczne sale do zajęć, zabaw oraz odpoczynku.
Przedszkole Słoneczny Domek to przedszkole przyjazne dzieciom, w którym mogą czuć się szczęśliwe, spokojne i bezpieczne.
Nasi nauczyciele starają się jak najlepiej poznać każdego przedszkolaka, jego zdolności, problemy oraz pracować z każdym indywidualnie w zależności od potrzeb rozwojowych.
Przedszkole czynne jest 12 miesięcy w roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18.00.

Od roku 2016 jesteśmy przedszkolem niepublicznym konkursowym. Oznacza to, iż zostaliśmy wyłonieni w konkursie organizowanym przez Prezydenta m.st. Warszawy i funkcjonujemy na zasadach przedszkola publicznego.

Nasi Rodzice nie płacą czesnego, a jedynie pokrywają koszty wyżywienia swoich Dzieci.